Produkty

Biszkopty "SAN - Pajda" smak tradycji

Biszkopty SAN-PajdaTo przysmak dla każdego malucha, świetna przekąska także i dla starszych. Biszkopty są od lat najbardziej popularnym produktem cukierniczym w Polsce. Nasze wyroby nawiązują do najlepszych tradycji w tej dziedzinie, zachowując dzięki temu wciąż ten sam naturalny smak. Stosujemy tradycyjną technologię - co oznacza m.in., że biszkopty wyrabiane są ręcznie na podstawie sprawdzonej receptury.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów a ich sposób pakowania zapewnia wielomiesięczną przydatność do spożycia bez pogorszenia walorów smakowych (zdrowa żywność).

rodzina Biszkoptów Kresowych "SAN - Pajda" smak tradycji

To produkty dla każdego.
Biszkopt przygotowywany i wypiekany w oparciu o tradycyjną, domową recepturę, przełożony jest naturalną czekoladową masą (o różnym smaku) lub oblany smaczną polewą kakaową.

Biszkopty SAN-PajdaBiszkopty SAN-PajdaBiszkopty SAN-Pajda
Biszkopty SAN-Pajda

"Czykolada i mniód" jak mawiali Kresowiacy to nie tylko główne składniki ciastka ale przede wszystkim odwołanie do regionalnej tradycji oraz sposób na zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających konsumentów.

Sukces rodziny Biszkoptów Kresowych zapewnia nie tylko wspomniana tradycyjna receptura oraz naturalnych składnikach. Zachowując sprawdzone przy naszym sztandarowym produkcie wysokie wymagania jakościowe, oferujemy dobrą cenę sprzedaży zarówno Markiz Kresowych jak i pozostałych Biszkoptów Kresowych (okrągłych solo i w polewie), które atrakcyjnie uzupełniają i komponują portfel ciastek biszkoptowych.

Szczegółowy opis produktów